Údržba záhrad

Údržba záhrad je to čo robí z Vašej záhrady, príjemný, elegantný a hlavne trvalo udržatelný priestor. Po výsadbe záhonov a drevín sa môže priestor záhrady zdať prázdny a málokoho napadne že potrebuje ľudskú pozornosť, ale pravidelná údržba záhrad je práve to čo vytvára efekt elegancie. Tým že vieme predpokladať ďalší vývoj a rast, robíme také zásahy ktoré usmerňujú rozrastanie výsadby, redukujú alebo podporujú prírastky. Nezabudnite že prírodný princíp je vlastne boj o priestor a výživu a ak našim záhonom neposkytneme pomoc, stane sa z nich „bojisko“ ktoré ľudskému oku nemusí lahodiť.

Údržba záhrad zahŕňa aj starostlivosť o zdravotný stav, preto vieme predchádzať rôznym chorobám, škodcom, prípadne nedostatku živín potrebných pre ideálny rast.

Nielen pri nových výsadbách je údržba záhrad žiadúca. Pri tých starších a zabehnutých, prípadne zanedbaných sa zameriavame na iné úkony, efekt je výraznejší a zásahy radikálnejšie. Hlavne pre zákazníkov ktorý si základnú každodennú úpravu záhrady vedia zabezpečiť sami, je vyhovujúca aj nárazová údržba záhrad v niekolkoročných intervaloch.

Neváhajte nás preto osloviť pri záujme o pravidelnú alebo jednorázovú údržbu vašej okrasnej záhrady.

Naše služby

 • Vertikálne záhrady
 • Arboristika
 • Záhradnicke práce
 • Zavlažovacie systémy
 • Kontakt

  Verve Facility Services, s.r.o.
  Lazaretská 3/A,
  811 08 Bratislava

  +421 908 602 151
  +421 949 012 832

  info@vervegarden.eu

  Kontakt

  Verve Facility Services, s.r.o.
  Lazaretská 3/A,
  811 08 Bratislava

  +421 908 602 151
  +421 949 012 832

  info@vervegarden.eu

  Top