Výrub stromov

Záhradné služby / Arboristika / Výrub stromov

Ako každý uvedomelý záhradník sa aj my vždy snažíme o zachovanie už vysadených drevín, pokial tomu nebránia objektívne okolnosti. Za svoj dlhý život nám poskytujú viacero pre ludí prospešných až životne dôležitých služieb, ktoré často oceníme až po tom čo výrub stromov prebehne.

Samozrejme existuje viacero objektívnych dôvodov prečo na pílenie stromov pristupujeme a to od zdravotných, kedy je strom výrazne poškodený, dlhodobo chorý, čiastočne alebo úplne vyschnutý a môže byť zdrojom patogénov pre iné stromy v okolí. Výrub stromov tiež realizujeme z bezpečnostných dôvodov, kedy už nie je možná jeho sanácia odbornými arboristickými zásahmi a ohrozuje majetok alebo životy a zdravie ľudí.

V neposlednom rade vykonávame pílenie stromov na udržanie charakteru resp. druhu plochy, napríklad výrub stromov na zanedbanom trávnatom pozemku, alebo ako prípravu pozemku na stavebné práce.

Ponúkame všetky pilčícke služby ako je výrub stromov v zastavanom území, výrub stromov pri ktorom je nutné pracovať vo výškach, pílenie stromov vo Vašich záhradách aj s možnosťou spracovania materiálu na palivové drevo, spracovanie kalamitného dreva a pod.

Naše služby

 • Vertikálne záhrady
 • Arboristika
 • Záhradnicke práce
 • Zavlažovacie systémy
 • Kontakt

  Verve Facility Services, s.r.o.
  Lazaretská 3/A,
  811 08 Bratislava

  +421 908 602 151
  +421 949 012 832

  info@vervegarden.eu

  Kontakt

  Verve Facility Services, s.r.o.
  Lazaretská 3/A,
  811 08 Bratislava

  +421 908 602 151
  +421 949 012 832

  info@vervegarden.eu

  Top